HAVA TAŞIMACILIĞI GERİ

Hava kargoda IATA akreditasyonlu bir acente olan Triad Kargo olarak müşterilerimize hem tarifeli hem de charter uçuşları sunarak Türkiye'den dünyaya açılan Hava Taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimiz için teslimat uçuş rotalarını onların belirlediği zaman ve maliyet kriterlerine göre planlar, bizzat kendi havalimanı ekibimiz ile tüm operasyonu takip ederiz. Personelimiz tarafından adım adım bilgilendirilen müşterilerimize aynı zamanda online takip hizmeti de sunarak teslimatınızı birebir takip etme imkanı yaratırız. Normal seferlerle taşınamayacak kadar özel kargolarınızı ise itinayla işler, talebiniz halinde entegre teslimat seçeneklerimizle hazırlanan gönderilerinizi son adresine kadar teslim ederiz.

ÖZEL KONTRATLAR:

Garanti Kapasite: Taahhüdünüz üzere tonajı belli ve zamana yayılacak proje taşımalarınız için sizlere havayollarından garanti kapasite tayini sağlayabiliriz.

Fiyat Anlaşması: Düzenli tonajlı ve sürekli işleriniz için sizlere özel fiyat anlaşmaları sunmaktayız.Copyright © TriadCargo 2019. Tüm Hakları Saklıdır.