Sigorta

Gönderileriniz her ne kadar taşıyıcının sigortası altında olsa da değerli kargoların standart tazminat miktarı yükünüzün gerçek değeri ile genellikle aynı miktarda olmayabilir bu sebeple tüm müşterilerimize bu tip kargoların taşınması esnasında bugünün teknolojisi hasarı sıfıra yakın olacak şekilde sigortalatmalarını öneriyoruz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimiz için talebiniz doğrultusunda ekibimiz sizlere Sigorta hizmetimiz dahilinde yardımcı olmaktadır. Normal şartlarda her kargo taşıyıcının sigortası altındadır fakat değerli kargolarınızın standart tazminat miktarı yükünüzün gerçek değeriyle her zaman aynı olmayabilir. Bu gibi değerli kargoların taşınması esnasında bugünün teknolojisinin hasarı sıfıra yakın olacak şekilde indirgeyebilmesine rağmen tüm müşterilerimize riske girmemelerini ve yüklerini gerçek değerleri üzerinden sigortalatmalarını tavsiye ediyoruz. Bu noktada talebiniz doğrultusunda ekibimiz sizlere sigorta konusunda yardımcı olmaktadır.


Paketleme ve Dökümantasyon

Genel ve Tehlikeli Kargo gönderileri için taşıma ihtiyaçlarınıza total çözümler sunmaktayız. Sadece araç tahsisi değil, yükünüzü taşımaya hazırlamak da bizim işimiz.

Hem genel hem tehlikeli madde yükleriniz için standartlar ve uluslararası kurallara uygun paketleme malzemesi tedarik etmekteyiz.

Tehlikeli maddeler için UN tipi tehlikeli madde paketleme ve dokümantasyon konusunda bizden yardim isteyebilirsiniz. Ekibimiz tehlikeli maddeler konusunda IATA eğitimli ve tecrübelidir.

Gümrük
Copyright © TriadCargo 2019. Tüm Hakları Saklıdır.